Coördinator De Groeiacademie:
– Ineke van Zijl: ineke.van.zijl@degroeiling.nl

Cursusadministratie en Administratie Leerlingondersteuning:
– Jacqueline van Arkel: cursus@degroeiling.nl

Administratie:
– Marina van Kappel: groeiacademie@degroeiling.nl

Orthopedagogen:
– Liem Che Yuen: liemche.yuen@degroeiling.nl
Registerpsycholoog NIP/ Kinder en Jeugd
NVO Orthopedagoog-generalist
– Mijke Atteveld-de Beer: mijke.atteveld@degroeiling.nl
NVO orthopedagoog
– Bep van der Spek: bep.vander.spek@degroeiling.nl 

Onderwijsspecialist:
– Ester Thomassen: ester.thomassen@degroeiling.nl
– Hiske Brenkman: hiske.brenkman@degroeiling.nl
– Anita Steenbergen-Boere: anita.steenbergen@degroeiling.nl
tevens bovenschoolse schoolopleider
– Nienke van der Monde: nienke.vander.monde@degroeiling.nl

Creatief kindertherapeut:
– Marian Haan: marian.haan@degroeiling.nl

Leerling ondersteuners:
– Irene de Heij: irene.de.heij@degroeiling.nl
– Jeannette Boere: jeannette.boere@degroeiling.nl
– Monique van Dorresteijn: monique.van.dorresteijn@degroeiling.nl
– Moniek van Duin: moniek.van.duin@degroeiling.nl
– Karin Klerkx: karin.klerkx@degroeiling.nl
– Ilse van der Laan: ilse.vander.laan@degroeiling.nl