Het bestuursbureau van De Groeiling ondersteunt de scholen en het College van bestuur. Wie werken er:

Bestuurssecretariaat:
– Mieke Houdijk – secretariaat@degroeiling.nl

Onderwijskwaliteit:
– Janine Bulk – janine.bulk@degroeiling.nl

Personeel en organisatie:
– Bernadette van de Laak – bernadette.vande.laak@degroeiling.nl
– Jolanda Wanschers – jolanda.wanschers@degroeiling.nl 
– Steef Fillié – steef.fillie@degroeiling.nl
– Martijn Zandvliet – martijn.zandvliet@degroeiling.nl

Huisvesting:
– John Kamp –  john.kamp@degroeiling.nl

ICT:
– Trees Vos – ict@degroeiling.nl

Werving en selectie:
– René van Ommeren – kernteam RTC Cella – rene.van.ommeren@degroeiling.nl
– Gabriëlle ter Maten – wervingenselectie@degroeiling.nl

Inkoop:
– Tom Streng – inkoop@degroeiling.nl

Controller:
– Caroline Hoogeveen – CarolineHoogeveen@ohm.nl